Főoldal          Állások          Munkaadóknak          Támogatóinknak          Ügyfélszolgálat
Bejelentkezés          Regisztráció

Előkészítő technikus

Work Force Hungary
:Lejárt
Hirdetés azonosító:5182

Feladatok:

·        Tartály előkészítési műveletek: tartálymosás, gőzölés, ill. sterilizálás automata rendszerekkel

·        A termeléshez szükséges eszközök gépi mosogatása

·        Eszközök csomagolása, ill. autoklávban történő sterilizálás

·        A gyártásdokumentáció időben történő pontos és precíz vezetése

·        Öblítési minták levétele

·        Előkészítő területek takarítása

Elvárások:

·        Érettségi

·        Fizikai munkavégzésre való alkalmasság (emelés, nagyméretű tartályok mozgatása)

·        MS Office alkalmazások (Word, Excel) és Internet felhasználói szintű ismerete

·        Pontos, precíz munkavégzés

·        Logikus gondolkodás, jó problémamegoldó készség

Előny:

·        Gyógyszeripari tapasztalattal rendelkezel

·        Alapszintű angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

·        Hosszú távú, 100%-ban bejelentett határozatlan idejű főállású munkaviszony

·        Versenyképes jövedelem

·        Béren kívüli juttatások: cafeteria, bónusz, utazástámogatás, nyugdíj-előtakarékossági hozzájárulás, egészségmegőrző szolgáltatás, élet és beleset biztosítás

·        Innovatív kultúrájú modern és tiszta munkakörnyezet

·        Céges buszjárat Budapestről és számos környező városból

·        Folyamatos képzések és tréningek

Fényképes önéletrajzzal : takacs.andras@work-force.hu címen

További részletekért hívj bátran: 0620/771-7783

Kategória:

Fizikai munka / Segédmunka

Munkavégzés helye:

Pest megye

Idegen nyelvtudás: Nem szükséges
Nyelvtudás szintje: Nem szükséges
Beosztás: Beosztott
Releváns munkatapasztalat: 1 év
Minimális képzettség: Gimnázium
Vezetői engedély nem