Ingyenes hirdetésfeladás
Főoldal          Állások          Munkaadóknak
Bejelentkezés          Regisztráció

Építésvezető, építő mérnök, Szerkezetszerelő

K-Diyar Kft.
:Lejárt
Hirdetés azonosító:4560

Csarnok szereléshez keresünk szakembereket építőipari kivitelezési munkára.

- Acélszerkezet szerelési, lakatos hegesztési,trapézlemezelési, szendvicspanelezési és bádogos szakembereket, Munkavállalókat elsősorban Komárom és Budapest környékéről várjuk! (Szükség esetén szállás biztositva)

-Építés vezető

Középfokú, aktív angol nyelvtudás
Magasépítő technikusi  vagy építő mérnök végzettség

Előny: Legalább 2 éves, az építőipar/magasépítés területén szerzett szakmai, gyakorlati tapasztalat

Feladatok:

Építkezések napi folyamatainak közvetlen irányítása. Kivitelezési dokumentáció szerinti megvalósítás szakmai felügyelete. Építkezés területén alvállalkozók munkálatainak koordinálása, kapcsolattartás az alvállalkozókkal. Terv áttekintése, ellenőrzése. Munkabiztonsági előírások felügyelete.

Tel: 70/252 72 52

Kategória:

Építőipar / Ingatlan

Munkavégzés helye:

Komárom-Esztergom megye

Idegen nyelvtudás: Angol
Nyelvtudás szintje: Nem szükséges
Beosztás: Beosztott
Releváns munkatapasztalat: 2 év
Vezetői engedély igen