Ingyenes hirdetésfeladás
Főoldal          Állások          Munkaadóknak
Bejelentkezés          Regisztráció

Építésvezető, művezető

Salakta Épber kft.
Hirdetés azonosító:3910

Győri székhelyű, régmúltú magasépítő cég főleg műemlékjellegű épületek felújításainak vezetésére építésvezetőt, koordinátort keres.

Kiemelt feladatok:

  • Generálkivitelezési feladatok helyszíni irányítása Győrben vagy Győr környékén
  • Alvállalkozók munkájának összehangolása és irányítása, ellenőrzése,
  • Munkafolyamatok szervezése, összehangolása, folyamatos munkavégzés feltételeinek biztosítása
  • Ütemtervek szerinti határidők betartása és betartatása
  • A kivitelezés során a minőségi kivitelezés ellenőrzése
  • Építéshelyszíni dokumentálás, e-napló vezetés

Elvárásaink:

  • Legalább középfokú szakirányú végzettség (építő,- építész technikus) ( felsőfokú végzettség előnyt jelent)
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Önálló, precíz munkavégzés, határozott fellépés, jó probléma megoldó készség és jó kapcsolat fenntartása kollégákkal és partnereinkkel
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelmet
  • Hosszú távú együttműködést
  • Szakmai ismeretek bővítését

Jelentkezését az info@salakta.hu címre vagy a +36-96/444-742 telefonszámon várjuk.

Kategória:

Építőipar / Ingatlan

Munkavégzés helye:

Győr-Moson-Sopron megye

Idegen nyelvtudás: Nem szükséges
Nyelvtudás szintje: Nem szükséges
Beosztás: Középvezető
Vezetői engedély igen