Ingyenes hirdetésfeladás
Főoldal          Állások          Munkaadóknak
Bejelentkezés          Regisztráció

Építésvezető

Isoconstruct Kft.
Hirdetés azonosító:4123

Feladatok:

  • Napi feladatok delegálása alvállalkozóknak, fizikai állománynak
    - Munkák folyamatos minőségi ellenőrzése
  • Alvállalkozói teljesítések felmérése, minőség és mennyiség ellenőrzése után a felmérés továbbítása projektvezetőnek, műszaki előkészítőnek
  • Projekt határidők betartása a meghatározott és jóváhagyott ütemterv szerint
  • Adatszolgáltatás az alvállalkozóknak (szükséges tervek, utasítások, ütemek stb.)
  • Anyagmegrendelések lebonyolítása
  • Élet és balesetvédelmi előírások betartatása
  • Kapcsolattartás a partnerekkel

Elvárások:

  • Számítógépes ismeretek (Word, Excel felhasználó szintű ismerete)
  • Minimum OKJ-s vagy technikusi végzettség, a pozícióhoz tartozóan
  • Önállóság, Precizitás, Megbízhatóság
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Jó kommunikációs készség
  • Tapasztalat min. 5 év

Kategória:

Építőipar / Ingatlan

Munkavégzés helye:

Fejér megye

Idegen nyelvtudás: Nem szükséges
Nyelvtudás szintje: Nem szükséges
Beosztás: Beosztott
Releváns munkatapasztalat: Több mint 5 év
Minimális képzettség: OKJ képesítés
Vezetői engedély igen