Főoldal          Állások          Munkaadóknak          Támogatóinknak          Ügyfélszolgálat
Bejelentkezés          Regisztráció

Épületkarbantartó

Sang-a Frontec Eu Kft.
:Lejárt
Hirdetés azonosító:5160

Főbb feladatok:

·       gyárépülettel és környezetével kapcsolatos működtetési, karbantartási, javítási munkálatok elvégzése, koordinálása

·       épületvillamossági, épületgépészeti üzemeltetés, karbantartási munkálatok megszervezése, levezénylése

·       karbantartási munkálatok alapszintű dokumentálása számítógépen

·       munka- és tűzvédelmi biztonsági feladatok koordinálása

·       együttműködés, kapcsolattartás külsős partnerekkel, üzemeltetőkkel, hivatalos szervekkel

Az álláshoz tartozó elvárások:

·       legalább középfokú végzettség

·       munka- és/vagy tűzvédelmi területen szerzett tapasztalat

·       legalább 5 év épületkarbantartói szakmai tapasztalat

·       felhasználói szintű számítógépes ismeret

·       önálló, pontos, precíz, felelősségteljes munkavégzés

·       problémamegoldó képesség

Előnyt jelent:

·       munka- és/vagy tűzvédelmi képzettség

·       villanyszerelői és/vagy víz-, gáz-, fűtészszerelői végzettség, tapasztalat

·       fröccsöntő vagy egyéb gyártógép ismerete, kezelése

·       termelőgépekkel és környezetével kapcsolatos működtetési, karbantartási, javítási ismeretek

·       targoncavezetői engedély

·       angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

·      szakmai fejlődési lehetőség egy modern high tech vállalatnál

·      kiemelkedő kereseti lehetőség

·      megbízható, hosszú távú munkavégzési lehetőség

Munkavégzés helye: Szada, Ipari Park út 24.

Kategória:

Gyártás / Termelés / Mérnök

Munkavégzés helye:

Szada (Pest megye)

Idegen nyelvtudás: Nem szükséges
Beosztás: Beosztott
Releváns munkatapasztalat: 3 és 5 év között
Minimális képzettség: Szakiskola
Vezetői engedély igen