Főoldal          Állások          Munkaadóknak          Támogatóinknak          Ügyfélszolgálat
Bejelentkezés          Regisztráció

Értékesítési képviselő

EDUCA KIDS s.r.o.
Hirdetés azonosító:5444

Az Educa KIDS s.r.o. nemzetközi kiadó megbízható és önálló munkatársakat keres Magyarországon- Békés, Csongrád - Csanád, Bács-Kiskun, Komárom - Esztergom és Fejér megyékben.

Feladatok:

·         ovodák és iskolák látogatása az adott régióban, kapcsolattartás az igazgatókkal és tanárokkal

·         kiadványaink bemutatása, forgalmazása és értékesítése

·         napi jelentések

Elvárások:

·         B kategóriás jogosítvány, aktív sofőr saját autóval

·         magas szintű kommunikáció

·         kellemes megjelenés

·         Skype komunikáció

·         megbízhatóság és önállóság

·         minimum középfokú végzettség érettségi viszgával

Munkafeltételek:

·         karrier- és szakmai fejlődés

·         stabil és érdekes munka

·         vonzó fizetés 600 000 Ft-tól

Jelentkezni a lengyel.educakids@gmail.com e-mail címre lehet fényképes életrajzzal.

Kategória:

Értékesítés / Kereskedem / Üzlet

Munkavégzés helye:

Országos

Idegen nyelvtudás: Nem szükséges
Releváns munkatapasztalat: 1 év
Vezetői engedély igen