Ingyenes hirdetésfeladás
Főoldal          Állások          Munkaadóknak
Bejelentkezés          Regisztráció

Értékesítő, Eladó

POSH-TREND Kft.
:Lejárt
Hirdetés azonosító:3731

Prémium lakberendezési designmegoldásokat értékesítő cégünk óbudai bemutatótermébe
Fiatal, Munkájára és Külsejére Igényes Értékesítőt keres.

Feladatok: egyedi gyártású termékeink értékesítése projekt formában, vevőkkel és beszállítókkal való kapcsolattartás

Elvárások: jó kommunikációs képesség, általános számítógépes ismeretek, alapszintű angol nyelvtudás, középfokú végzettség

Lakberendezési termékekkel, függöny készítéssel kapcsolatos tapasztalat előny.

Jelentkezés: marketing@posh-trend.hu címre küldött életrajzzal, fizetési igényed megjelölésével.

Várjuk Jelentkezésed!

Kategória:

Értékesítés / Kereskedem / Üzlet

Munkavégzés helye:

Budapest

Idegen nyelvtudás: Angol
Nyelvtudás szintje: Alapfok
Beosztás: Beosztott
Releváns munkatapasztalat: 1 év
Minimális képzettség: Szakközépiskola
Vezetői engedély nem