Főoldal          Állások          Munkaadóknak          Támogatóinknak          Ügyfélszolgálat
Bejelentkezés          Regisztráció

Értékesítő, üzletkötő

Moha Plusz Kft.
Hirdetés azonosító:5539

A Moha Plusz Kft. természetes eredetű összetevőkkel gyártott prémium tisztító folyadékok értékesítéséhez keres vállalkozó szellemű kollégákat az ország bármely területéről, termékek bevezetésére, népszerűsítésére boltok, üzletek számára és a velük való hosszútávú kapcsolat fenntartására. Kötetlen munkaidőben, forgalommal emelkedő (plafon kereseti határ nincs) jutalékos kifizetéssel, munkaszerződés keretein belül, vagy alkalmazotti munkaviszonyban 250 000 Ft nettó induló bérrel a próbaidő után. Ha fontos neked a természetközeli termékek elterjedése és eközben kötetlen tevékenységet és élhető kereseti lehetőséget szeretnél, vagy ha csak mellékkeresetet szeretnél úgy, hogy te osztod be az idődet, akkor várjuk jelentkezésed. Egy rövid, lényegre törő bemutatkozó anyagot kérünk friss fényképpel, email címmel, telefonszámmal a "mohaplusz@mohaplusz.hu címre.

A cégvezetés többéves szakmai múltja után céllal és okkal lépett be ebbe a piaci szegmensbe. Gazdasági helyzettől függetlenül tisztítószerre mindig szükség lesz és mindig költenek rá a háztartások. Ezen belül is mint látjuk egyre jobban teret hódít a természetes vonal. Cégünk célja, hogy a természetes eredetű tisztítószerek, (melyeké a jövő), elterjedésében részt vegyen és erre értékesítő partnereket találjon, ezen a hosszútávú és stabil piacon.

Főbb feladatok, munkák:

  • Potenciális ügyfelek felkutatása
  • Aktív értékesítés
  • Folyamatos kapcsolattartás az ügyfelekkel
  • Természetes eredetű termékek elterjesztése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Jó kommunikációs készség, kedvesség, lojalitás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Mobilis, érdekli az értékesítés, emberszerető, céltudatos, agilis, fontosnak tartja a környezet kímélését

Amit kínálunk:

  • Olyan termékpalettát, amire mindig szükség lesz
  • Gazdasági helyzettől független napi renszeres használatú termékcsalád
  • Többmilliárdos állandó fogyasztói körből való részesedési lehetőség
  • Egyre erősödő, felfutó piacon való részvétel
  • Szabad munkaidő beosztás
  • Szakmai segítség
  • Prémium termékcsalád
  • Leigazolható cég előélet
  • Egyéb bónusz juttatás

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Üzletfejlesztő
  • Értékesítési munkatárs

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Részmunkaidő

Munkavégzés helye:

Országosan bárhonnan végezhető

Egy rövid, lényegre törő bemutatkozó anyagot kérünk friss fényképpel, email címmel, telefonszámmal a mohaplusz@mohaplusz.hu címre.

Kategória:

Értékesítés / Kereskedem / Üzlet

Munkavégzés helye:

Budapest

Idegen nyelvtudás: Nem szükséges
Nyelvtudás szintje: Nem szükséges
Beosztás: Egyéb
Releváns munkatapasztalat: Tapasztalat nem szükséges
Minimális képzettség: Szakmunkás képző