Ingyenes hirdetésfeladás
Főoldal          Állások          Munkaadóknak
Bejelentkezés          Regisztráció

Értékesítő

Fókusz Computer Kft.
:Lejárt
Hirdetés azonosító:3671

Országos tevékenységű, Érdi központú számítás és irodatechnikával foglalkozó 20 éves múlttal rendelkező vállalat értékesítő kollégát keres alkalmazotti munkaviszonyba.

A számunkra ideális jelölt kreatív, kommunikatív, jártas az informatikában.

Van tapasztalata az értékesítésben, pozitív attitűd jellemzi, lelkes, ügyfél orientált személyiség és önálló munkavégzésre képes. Az sem hátrány, ha személyisége asszertív, bátor.

Főbb feladatok:

  • új ügyfélszegmens felkutatása, akcióterv kidolgozása és megvalósítása
  • ügyfelek telefonon- illetve személyesen történő professzionális kiszolgálása, segítségnyújtás, az ügyfélkapcsolatok erősítése
  • felmerülő igények rögzítése és jelzése a kereskedelmi igazgató felé

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú biztos munkahely, ahol fejlődési lehetőség van
  • Szakmai továbbképzések
  • Hétfőtől-péntekig tartó munkarend napi 8 órában
  • Versenyképes fizetés
  • Családias, emberközpontú környezet
  • Változatos munkafeladatok egy lendületes fiatalos csapat részeként

Ha úgy gondolod, hogy aktív, hasznos tagja tudnál lenni csapatunknak és szeretnél egy megbízható hátterű magyar vállalkozásnak dolgozni, akkor várjuk a fényképes önéletrajzodat fizetési igény megjelölésével a következő email címre: katona.gyongyi@fokuszcomputer.hu

Kategória:

Értékesítés / Kereskedem / Üzlet

Munkavégzés helye:

Pest megye

Idegen nyelvtudás: Nem szükséges
Beosztás: Beosztott
Releváns munkatapasztalat: 1 év
Minimális képzettség: Szakközépiskola
Vezetői engedély igen