Ingyenes hirdetésfeladás
Főoldal          Állások          Munkaadóknak
Bejelentkezés          Regisztráció

Értékesítő

EDUCA KIDS
Hirdetés azonosító:3809

Educa Kids s.r.o egy dinamikusan fejlődő nemzetközi cég, mely készségfejlesztő könyveket szerkeszt és forgalmaz óvodás és az általános iskolák alsó tagozatos diákjai részére. Cégünk filozófiája hogy a gyerekek szeressék a könyveket és általuk fejlődjenek. Ezért is a termékeinkkel játékos szórakoztató módon tanuljanak. E könyvek forgalmazására és értékesítéséhez keresünk munkatársakat.

Az alkalmazott követelmények:

  • korábbi tapasztalat értékesítésben, nem feltétel, előny
  • jó szervezési és kommunikációs kézség
  • munkahelyi rugalmasság
  • B kategóriás jogosítvány, aktív vezető, saját autó
  • a termék ismerete, emberekkel való munkakapcsolat, jó előadó kézség
  • Skype komunikációs ismeretek
  • önállóság

Feladatok:

  • iskolák és óvodák látogatása, kapcsolattartás az igazgatókkal és tanárokkal
  • kiadványok forgalmazása és értékesítése
  • napi jelentések

Munkavégzés helye:

  • saját régió

Munkaidő: munkanapokon 7.30-16.00

Munkavállalói előnyök:

  • karrier és szakmai fejlődés
  • stabil érdekes munka
  • vonzó fizetés

Jelentkezéseiket, önéletrajzukat küldjék el e-mail címükre, tárgya: Üzletkötő

Kategória:

Értékesítés / Kereskedem / Üzlet

Munkavégzés helye:

Országos

Idegen nyelvtudás: Nem szükséges
Foglalkoztatás módja: Vállalkozó
Beosztás: Egyéb
Releváns munkatapasztalat: Tapasztalat nem szükséges
Minimális képzettség: Szakközépiskola
Vezetői engedély igen