Ingyenes hirdetésfeladás
Főoldal          Állások          Munkaadóknak
Bejelentkezés          Regisztráció

Értékesítő

Jobconcept Kft.
Hirdetés azonosító:4467

Partnerünk a XXI. kerületben fémipari termékek, szerszám és formagyártás területén sikereket elérő cég, amely saját csapatának bővítése céljából keresi új Kollégáját irodai munkavégzéssel.

Feladatok:

-          Árajánlatok készítése

-          Kapcsolattartás a partnerekkel, alvállalkozókkal, gyártással

-          Megbízások nyomon követése az ajánlattételtől a kiszállításig

-          Dokumentációk kezelése

-          Számlák, teljesítésigazolások kiállítása

-          Adminisztrációs feladatok ellátása

-          Német nyelvű kapcsolattartás az anyacéggel és a vevőkkel

Elvárások:

-          Minimum középfokú végzettség érettségivel

-          Kommunikációképes német nyelvtudás

-          Műszaki beállítottság

-          MS Office ismerete

Előnyök:

-          Vállaltirányítási rendszer használatában való jártasság

-          B kategóriás jogosítvány

-          Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

-          Műszaki ismeretek

Jelentkezés: 30/338-2005 vagy az allas5@jobconcept.hu e-mail címen

Kategória:

Adminisztráció / Irodai munka

Munkavégzés helye:

Budapest

Idegen nyelvtudás: Német
Nyelvtudás szintje: Középfok
Beosztás: Beosztott
Releváns munkatapasztalat: Tapasztalat nem szükséges
Minimális képzettség: Gimnázium
Vezetői engedély igen