Főoldal          Állások          Munkaadóknak          Támogatóinknak          Ügyfélszolgálat
Bejelentkezés          Regisztráció

Értékesítő

Herbály Autó Kft.
Hirdetés azonosító:5269

Értékesítő munkatárs

Cégünk autó, haszon- és tehergépjármű felszerelési és szabadidős prémium kiegészítő termékeket forgalmazó üzletébe keresünk értékesítő munkatársat teljes munkaidőben.

Feladatok:

·                     E-mailen, telefonon érkező rendelések kezelése

·                     Webshop termékeink ismerete/aktualizálása

·                     Vevők igényeinek magas szintű kiszolgálása

·                     Webshop rendelések összekészítése a futárok részére

·                     Partnerekkel való kapcsolattartás

Elvárások:

·                     Középfokú végzettség

·                     Alapfokú számítógépes ismeret

·                     Jó kommunikációs készség

·                     Precíz munkavégzés

·                     Kereskedelmi területen szerzett értékesítési tapasztalat

·                     Angol nyelv használata

Előny:

·                     Mai autók, haszongépjárművek és multimédiás eszközök iránti szeretet, tájékozottság, nyitottság

·                     B kategóriás jogosítvány

·                     Műszaki fogékonyság, alap kéziszerszámok magabiztos használta

·                     Autós szférában szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

·                     Versenyképes fizetés és egyéb juttatások

·                     Stabil munkahely

·                     Fiatalos, jó hangulatú csapat

·                     Előrelépési lehetőség

Fényképes önéletrajzot és motivációs levelet bruttó fizetési igény megjelölésével a natasa.szondi@herbalyauto.hu e-mail címre várjuk.

Kategória:

Értékesítés / Kereskedem / Üzlet

Munkavégzés helye:

Budapest

Idegen nyelvtudás: Angol
Nyelvtudás szintje: Alapfok
Beosztás: Beosztott
Releváns munkatapasztalat: 2 év
Minimális képzettség: Szakközépiskola
Vezetői engedély igen