Főoldal          Állások          Munkaadóknak          Támogatóinknak          Ügyfélszolgálat
Bejelentkezés          Regisztráció

Értékesítő

Herbály Autó Kft.
Hirdetés azonosító:5288

Cégünk autó, haszon- és tehergépjármű felszerelési és szabadidős prémium kiegészítő termékeket forgalmazó üzletébe keresünk értékesítő munkatársat teljes munkaidőben.

Feladatok:

  •  E-mailen, telefonon érkező rendelések kezelése
  • Webshop termékeink ismerete/aktualizálása
  • Vevők igényeinek magas szintű kiszolgálása
  • Webshop rendelések összekészítése a futárok részére
  • Partnerekkel való kapcsolattartás

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Alapfokú számítógépes ismeret
  • Jó kommunikációs készség
  • Precíz munkavégzés
  • Kereskedelmi területen szerzett értékesítési tapasztalat
  • Angol nyelv használata

Előny:

  • Mai autók, haszongépjárművek és multimédiás eszközök iránti szeretet, tájékozottság, nyitottság
  • B kategóriás jogosítvány
  • Műszaki fogékonyság, alap kéziszerszámok magabiztos használata
  • Autós szférában szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés és egyéb juttatások
  • Stabil munkahely
  • Fiatalos, jó hangulatú csapat
  • Előrelépési lehetőség

Fényképes önéletrajzot és motivációs levelet bruttó fizetési igény megjelölésével a natasa.szondi@herbalyauto.hu e-mail címre várjuk.

Kategória:

Értékesítés / Kereskedem / Üzlet

Munkavégzés helye:

Budapest

Idegen nyelvtudás: Angol
Nyelvtudás szintje: Alapfok
Beosztás: Beosztott
Releváns munkatapasztalat: Kevesebb mint 1 év
Minimális képzettség: Szakközépiskola
Vezetői engedély nem