Főoldal          Állások          Munkaadóknak          Támogatóinknak          Ügyfélszolgálat
Bejelentkezés          Regisztráció

Értékesítő

Nagy-Magyarország Park Nonprofit Kft.
:Lejárt
Hirdetés azonosító:6101

A királyszállási Nagy-Magyarország Park értékesítési munkatársat keres elsősorban a turizmus területén meglévő tapasztalattal.

Feladatok:

- a szabadidő és konferencia központ szolgáltatásainak népszerűsítése

- célcsoportok felkeresése, ajánlataink bemutatása számukra

- szálláshelyeink értékesítése

- kapcsolattartás a szálláshelyekkel foglalkozó portálokkal, illetve a turisztikai oldalakkal, utazási irodákkal, utazás szervezőkkel.

A jelentkezéseket önéletrajzzal és a fizetési igény megjelölésével várjuk.

marketing@nagymagyarorszagpark.hu

Kategória:

Vendéglátás / Idegenforgalom

Munkavégzés helye:

Királyszállás (Fejér megye)

Idegen nyelvtudás: Nem szükséges
Beosztás: Beosztott
Releváns munkatapasztalat: 2 év
Minimális képzettség: Szakközépiskola
Vezetői engedély igen

Értékesítő állás mentése