Főoldal          Állások          Munkaadóknak          Támogatóinknak          Ügyfélszolgálat
Bejelentkezés          Regisztráció

Értékesítő

Pulsation Solutions Kft.
Hirdetés azonosító:6527

Megbízási/szerződéses jogviszonyban keresünk értékesítő munkatársat pályázatíró irodánkba!

Új munkatársunk kiemelt feladata a pályázatírási szolgáltatásaink értékesítése különböző célcsoportoknak: vállalatoknak, egyéni vállalkozóknak, civil szervezeteknek, őstermelőknek, gazdálkodóknak, magánszemélyeknek, önkormányzatoknak és intézményeknek.

A munkavégzés helye és ideje is rugalmas (akár teljes mértékben home office-ban, illetve mellékállásban is végezhető).  A munkavégzést CRM rendszerrel, marketinggel és meglévő ügyfélbázissal támogatjuk.

Feladatok:

  • Új ügyfelek felkutatása
  • Meglévő ügyfelekkel kapcsolattartás
  • Pályázatok és pályázatírási szolgáltatások ismertetése ügyfeleknek
  • Megbízási szerződések előkészítése, megkötése

Jutalékos rendszerben dolgozunk, ami 3 részből tevődik össze:

  1. Megkötött szerződések után
  2. Beadott pályázatok után
  3. Nyertes pályázatok után

Elvárások:

  • Értékesítési tapasztalat
  • Kitűnő kommunikációs készségek
  • Ügyfélközpontúság
  • Számlaképesség
  • Számítógépes alapismeretek
  • Lojalitás, megbízhatóság
  • Vállalkozói szemlélet

Előny:

  • Meglévő kapcsolatrendszer
  • Pályázatokkal kapcsolatos bármilyen tapasztalat

Jelentkezni emailben lehet rövid bemutatkozó levéllel a czervan.ildiko@pulsation.hu emailcímen.

Kategória:

Értékesítés / Kereskedem / Üzlet

Munkavégzés helye:

Pest megye

Idegen nyelvtudás: Nem szükséges
Foglalkoztatás módja: Megbízás

Értékesítő állás mentése