Ingyenes hirdetésfeladás
Főoldal          Állások          Munkaadóknak
Bejelentkezés          Regisztráció

Etikus hacker gyakornok

MediaSales
:Lejárt
Hirdetés azonosító:4096

A MediaGo Alapítvány gyakornoki képzési programot hirdet etikus hacker gyakornoki pozícióra.

Milyen feladatok várnak Rád?

  • Biztonsági rések felderítése és kiküszöbölése
  • Biztonsági események elemzése és dokumentálása
  • Software­s, hardware­s védelem tervezése, kivitelezése
  • Hálózati biztonsági elemzés
  • Behatolások szimulálása helyi/külső hálózaton
  • Vezeték nélküli hálózatok teljesítmény értékelése

Mit tudunk nyújtani neked?

  • Folyamatos fejlődési lehetőséget
  • Gyakorlatot éles projekteken
  • Szükség esetén visszaigazolás a felsőoktatási intézmény felé
  • Értékes szakmai referenciát

Mit érdemes még tudni a programról?

Gyakorlatvégzés helye: Budapest XIII. kerület

Hogyan tudsz jelentkezni Hozzánk?

Fényképes önéletrajzodat és referencia munkáidat küldd el a gyakornok@mediago.hu e-mail címre. A tárgyban tüntesd fel: „Etikus hacker" jeligét.

Jelentkezési határidő: 2019. november 4.

Bővebb információ a gyakornoki programról: http://www.mediago.org/gyakornoki-program
Adatvédelmi tájékoztató: http://mediago.hu/images/kellekek/Adatvedelmi_nyilatkozat_MediaGoAlapitvany_HR.pdf

Kategória:

IT / Telekommunikáció

Munkavégzés helye:

Budapest

Idegen nyelvtudás: Nem szükséges
Foglalkoztatás módja: Szakmai gyakorlat, gyakornok
Releváns munkatapasztalat: Tapasztalat nem szükséges
Minimális képzettség: Gimnázium