Ingyenes hirdetésfeladás
Főoldal          Állások          Munkaadóknak
Bejelentkezés          Regisztráció

Fegyveres Biztonsági Őr

BVOTRK
:Lejárt
Hirdetés azonosító:3964

 A Büntetés-végrehajtási Szervezet Oktatási, Továbbképzési és Rehabilitációs Központja felvételt hirdet fegyveres biztonsági őr beosztásba.

Munkaviszony jellege: határozatlan idejű.

Feltételek:

  • magyar állampolgárság,
  • állandó belföldi lakóhely,
  • 18-65. életév,
  • büntetlen előélet, erkölcsi bizonyítvány
  • állami alapfokú végzettség, a bizonyítvány hitelességének ellenőrzéséhez való hozzájárulás.
  • cselekvőképesség
  • egészségügyi, pszichikai alkalmasság

Főbb feladatok, kompetenciák:

  • a bv. szerv területére történő be- és kiléptetés végrehajtása,
  • objektumvédelmi tevékenység,
  • járőrözési tevékenység,
  • szolgálati okmányok vezetése,
  • fegyelmezettség, határozottság,
  • jó probléma-megoldó készség, megfelelő konfliktus-kezelő képesség, hivatástudat.

Illetmény: munkabér minimum bruttó 210.000 Ft

Egyéb juttatások: utazási költségtérítés, cafeteria, ruházati illetmény, albérleti hozzájárulás

Önéletrajzot elektronikus úton a pilis.uk@bv.gov.hu e-mail címre kérjük eljuttatni.

A munkakörrel kapcsolatosan bővebb felvilágosítás – hivatali munkaidőben - az intézmény Személyügyi és Szociális Osztályán kérhető a 06-1-261-7011-es telefonszámon.

Kategória:

Személy és vagyonvédelem

Munkavégzés helye:

Budapest

Idegen nyelvtudás: Nem szükséges
Nyelvtudás szintje: Nem szükséges
Beosztás: Beosztott
Releváns munkatapasztalat: Tapasztalat nem szükséges
Minimális képzettség: Általános iskola
Vezetői engedély nem