Főoldal          Állások          Munkaadóknak          Támogatóinknak          Ügyfélszolgálat
Bejelentkezés          Regisztráció

Fehérnemű ruházati eladó

Lucky Milady Kft
Hirdetés azonosító:6448

Budapest XI. kerületi üzletünkbe teljes munkaidős állásra fehérnemű ruházati eladót keresünk.

Követelmények:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Számítógép rutinos használata
  • Pénztárgép ismerete
  • Minimum 2-5 év eladói tapasztalat
  • Megbízhatóság, pontosság, precíz munkavégzés
  • Kedvesség, mosolygós kiszolgálás, türelmesség alapvető feltétel
  • Kiváló kommunikációs készség

Feladatok:

  • Önálló munkavégzés, a Triumph és sloggi termékek megismerése
  • Vásárlók kedves, türelmes kiszolgálása
  • Az áruválaszték bemutatása, a vásárló udvarias tájékoztatása
  • Az előírásoknak megfelelő árukihelyezés, időszakos kirakatrendezés
  • A hiányzó áruk folyamatos pótlása, az áruk gondos kezelése, bevételezés, visszáruzás, polcokra kihelyezése
  • Pénztárgépkezelés, készpénzfizetési számla kiállítása
  • Az üzlet tisztaságának megőrzése, rendben tartása

Előny:

  • hasonló eladói munkakörben szerzett több éves tapasztalat
  • rugalmasság a heti beosztás tekintetében
  • hétvégi munka vállalása
  • számítógép magabiztos használata
  • alkalmazkodó, csapatban, de önállóan is dolgozni szerető középkorú, vagy nyugdíj közeli, nem dohányzó hölgyet keresek a csapatomba, aki nem vált pár havonta munkahelyet, hanem egy nyugodt, szép környezetben, barátságos légkörben hosszú távra tervez

Munkaidő:

  • heti 3-4 alkalommal 9-20 óráig, minden esetben hétvége is van benne
  • havonta 2 szombat és 2 vasárnap vállalása (9-18 óráig)
  • munkavégzés helye: Bp.XI. Savoya Park, Triumph üzlet

A feltüntetett bér NETTÓ értendő! A 2 hónap próbaidő alatt napi bejelentés van, majd ezt követően lehet állandó munkatárs a bevált jelölt!

Fényképes önéletrajzot várok, korábbi munkatapasztalatok, lakhely, jelenlegi helyzet, életkor pontos megjelölésével, ennek hiányában nem tudok érdemben válaszolni!

Kategória:

Értékesítés / Kereskedem / Üzlet

Munkavégzés helye:

Budapest

Idegen nyelvtudás: Nem szükséges
Nyelvtudás szintje: Nem szükséges
Beosztás: Beosztott
Releváns munkatapasztalat: 3 és 5 év között
Minimális képzettség: Gimnázium
Vezetői engedély nem
Minimum fizetés: 170000 Ft

Fehérnemű ruházati eladó állás mentése