Bejelentkezés          Regisztráció

Felületkezelő operátor

Work Force kft.
:Lejárt
Hirdetés azonosító:7483

Gyere és csatlakozz 25 éve Magyarországon fennálló nemesvámosi partnerünkhöz Felületkezelő operátor munkakörbe!

Milyen feladatok várnak a leendő kollégára?

  • A felületkezelő , illetve a kapcsolódó vízkezelő berendezések működtetése az előírások betartásával
  • Az eljárásokhoz használt vegyi anyagok raktározása, tárolása,a hulladékuk kezelése
  • Berendezések megelőző karbantartásának támogatása
  • Dokumentáció kezelése

Melyek az álláshoz tartozó elvárások?

  • Középfokú vegyipari végzettség
  • Hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Számítógép felhasználó szintű ismerete

Mit kínálunk?

  • Versenyképes alapbér
  • Törvényi előírásnál magasabb műszakpótlék
  • 13. havi fizetés
  • Cafetéria
  • Éves bónusz
  • Munkába járás támogatása
  • Egészségügyi szolgáltatás
  • Önkéntes nyugdíjpénztári befizetés
  • Egészségfejlesztés: egészségügyi szűrőprogramok, gyümölcsnap

Felületkezelő operátor(7483) - Nemesvámos - állás további részletei

Kategória: Gyártás / Termelés / Mérnök
Munkavégzés helye: Nemesvámos (Veszprém megye)
Idegen nyelvtudás: Nem szükséges
Nyelvtudás szintje: Nem szükséges
Beosztás: Szakképzett munkás
Releváns munkatapasztalat: 1 év
Minimális képzettség: OKJ képesítés
Vezetői engedély nem