Ingyenes hirdetésfeladás
Főoldal          Állások          Munkaadóknak
Bejelentkezés          Regisztráció

Férfi gondnok

CH-Imperiál Zrt
Hirdetés azonosító:3676

Jászberény környékére keresünk, főállású gondnokot az alábbi feladatok elvégzésére:

  • fűnyírás (kb 0,5 ha)
  • kerti munkák (metszés, ültetés, stb.)
  • ház körüli javítások
  • kazánok kezelése, karbantartása
  • öntözőrendszer kezelése, karbantartása
  • fűnyíró kezelése, karbantartása
  • kamerarendszer kezelése, karbantartása
  • víz szivattyú kezelése, karbantartása
  • víz tisztító kezelése, karbantartása
  • tókezelés, halak gondozása, etetése
  • kutyák ellátása
  • locsolórendszer kezelése
  • medencék tisztítása, karbantartása, gépészet felügyelete
  • egyéb gépészeti eszközök felügyelete

Jelentkezni e-mailben önéletrajz küldésével (chimperialzrt@gmail.com), vagy a +3630/231-9954-es telefonszámon lehet.

Önéletrajzuk mellé kérjük feltüntetni a fizetési igényüket.

Kategória:

Fizikai munka / Segédmunka

Munkavégzés helye:

Jász-Nagykun-Szolnok megye

Idegen nyelvtudás: Nem szükséges
Nyelvtudás szintje: Nem szükséges
Beosztás: Betanított munkás