Főoldal          Állások          Munkaadóknak          Támogatóinknak          Ügyfélszolgálat
Bejelentkezés          Regisztráció

Festő

N&P
Hirdetés azonosító:5054

Követelmények: Ausztriába keresünk 2 főt heti 40 órában. A leendő kolléga legyen szorgalmas, munkájára igényes, precíz - pontos.

Kérem csak az jelentkezzen, aki akar is dolgozni, és feltudja mérni a 2 ország közti távolságot! Köszönöm!

Munkakörülmények: új építésű lakások, családi házak festése, külső - belső munkák.

Kötelességek: Pontos megjelenés munkakezdéskor, tiszta precíz munkavégzés, szorgalmas helytállás.

Jelentkezést és önéletrajzokat az ausztriaimunka8261@freemail.hu címen tehetik meg.

Kategória:

Építőipar / Ingatlan

Munkavégzés helye:

Külföld

Idegen nyelvtudás: Német
Nyelvtudás szintje: Alapfok
Beosztás: Szakképzett munkás
Releváns munkatapasztalat: 2 év
Minimális képzettség: Szakmunkás képző