Ingyenes hirdetésfeladás
Főoldal          Állások          Munkaadóknak
Bejelentkezés          Regisztráció

Fitness Instruktor

Doktor24 Medicina Kft.
Hirdetés azonosító:3740

Fitness Instruktor munkatársat keresünk sürgősen a Nokia Skypark fitness termébe megbízással heti 30 órás munkakörbe augusztusi kezdéssel. Heti kb. 3-4 nap 7-8 órás délelőtti vagy délutáni műszakokkal, munkarend változó, előre megírt havi beosztás.

Feladatok:
A Nokia Skypark Irodaház területén elhelyezkedő, belső üzemeltetésű edzőterem és a géppark rendeltetésszerű használatának felügyelete.
Az egyéni edzések segítése / szakmai felügyelete, gyakorlati tanácsadással.
Napi vendég-létszám nyilvántartása, számítógépes rögzítése.
Az edzőterem rendjének, tisztaságának megóvása, valamint a balesetveszély minimalizálása a házirendi pontok betartásával.

Elvárások:

  • fitness instruktor, sportoktató vagy személyi edző végzettség
  • rugalmasság, önállóság, megbízhatóság
  • ügyfélorientált gondolkodásmód
  • számítógép felhasználói szintű ismerete

Előny:

  • Teremedző, személyi edző munkakörben szerzett szakmai tapasztalat
  • Angol nyelvtudás

Jelentkezni lehet a vezetőedzőnél: Horváth Miklós,
06-30-402-3111, awech1@gmail.com vagy nálam emailben: zsuzsivi@gmail.com (Vinczy Zsuzsanna)

Kategória:

Vendéglátás / Idegenforgalom

Munkavégzés helye:

Budapest

Idegen nyelvtudás: Angol
Nyelvtudás szintje: Középfok
Beosztás: Beosztott
Releváns munkatapasztalat: Tapasztalat nem szükséges
Minimális képzettség: OKJ képesítés
Vezetői engedély nem