Főoldal          Állások          Munkaadóknak          Támogatóinknak          Ügyfélszolgálat
Bejelentkezés          Regisztráció

Főállású irodai munkatárs

Miskolci Egyetem Iskolaszövetkezet
Hirdetés azonosító:5382

Kedves Álláskeresők!

Főállású adminisztratív és értékesítői munkakörbe keresünk munkatársat a Miskolci Egyetem Iskolaszövetkezethez!

Iskolaszövetkezetünk a Miskolci Egyetem területén található. Kollégáink diákmunka közvetítéssel foglalkoznak, melynek célcsoportja az egyetemisták és a középiskolás diákok. Amennyiben szeretnél egy családias hangulatú irodában dolgozni fiatalokkal, akkor köztünk a helyed.

Feladataid közé fog tartozni:

  • Meglévő cégekkel való kapcsolattartás
  • Új cégek felkutatása, megkeresése
  • Árajánlat, szerződés kidolgozása
  • Ügyféligények meghatározása
  • Személyes és telefonos ügyfélkezelés
  • Munkakörhöz kapcsolódó sales, adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások:

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony kizáró ok!
  • B kategóriás jogosítvány
  • Saját autó

Munkarend: Heti 40 óra, napi 8 órában (hétfőtől-péntekig)

Amit kínálunk:

  • Versenyképes munkabér
  • Cafeteria
  • Fiatalos és befogadó közeg
  • Előrelépési lehetőség
  • céges telefon előfizetéssel együtt
  • üzemanyag hozzájárulás

Jelentkezni fényképes önéletrajz küldésével a leghamarabbi kezdési időpont és nettó bérigény megjelölésével lehet a jelentkezes@diakallas.hu e-mail címen. Az üzenet tárgya sales munka legyen!Keress velünk!

Kategória:

Adminisztráció / Irodai munka

Munkavégzés helye:

Miskolc (Borsod-Abaúj-Zemplén megye)

Idegen nyelvtudás: Nem szükséges
Nyelvtudás szintje: Nem szükséges
Beosztás: Beosztott
Releváns munkatapasztalat: 1 év
Minimális képzettség: Gimnázium
Vezetői engedély igen