Ingyenes hirdetésfeladás
Főoldal          Állások          Munkaadóknak
Bejelentkezés          Regisztráció

Fotó laboráns, személyi asszisztens

Zoltán Csaba EV.
Hirdetés azonosító:3327

Személyi asszisztenst keresek fotók feldolgozására és adminisztratív munkakörre, hosszú távra, de nem folyamatos munkavégzésre, mivel a tevékenység viszonylag szezonális. Kérlek, csak akkor jelentkezz, ha ezzel összhangba hozható (pl. rugalmas) az állandó munkád.

Kezdő fotósoknak ez a munkakör kiemelkedő tanulási lehetőséget jelent.

A munkavégzés ideje: szezonokban (kb. okt.-dec. és márc.-máj.) hétköznap délután napi négy óra kb du.2-től 6-ig, vagy hat óra déltől 6-ig..

Munkavégzés helye: Főként Óbuda belsőbb területe.

Feladatok:

  • Papírképek, fényképes ajándéktárgyak gyártása, CD-k írása, mindezek borítékolása megrendelők szerint
  • Kapcsolattartás a megrendelőkkel (e-mail, telefon)
  • Számlák kezelése, írása
  • Óvodákban, szervizben, külső laborban ügyintézés
  • A fotó-rendelő rendszer kezelése
  • Megrendelések átadása az óvodákban
  • Fotók válogatása, feltöltése a rendelő rendszerbe
  • Beszerzések, és a vállalkozás egyéb ügyeinek intézése

Elvárás:

  • Jó kommunikációs képesség írásban és szóban
  • Pontosság és rugalmasság
  • Felelősségvállalás az elvégzett munkáért
  • Jó fotós szem a laboráláshoz

Előnyben: Photoshop Lightroom kezelésében rutin; fotózásban, laborálásban (fotónyomtatásban) bármilyen tapasztalat.

Fizetés: Megegyezés szerint.

Jelentkezés: E-mailben csatolt fényképes önéletrajzzal, és pár motivációs mondattal.

E-mail: zoltancsabafoto@gmail.com

Tel.: 0620-4582-769

Kategória:

Adminisztráció / Irodai munka

Munkavégzés helye:

Budapest

Idegen nyelvtudás: Nem szükséges
Nyelvtudás szintje: Nem szükséges
Beosztás: Beosztott
Releváns munkatapasztalat: Tapasztalat nem szükséges
Minimális képzettség: Szakközépiskola
Vezetői engedély nem