Főoldal          Állások          Munkaadóknak          Támogatóinknak          Ügyfélszolgálat
Bejelentkezés          Regisztráció

Fröccsöntő mérnök

Sang-a Frontec Eu Kft.
:Lejárt
Hirdetés azonosító:5164

Főbb feladatok:

·       fröccsöntési folyamat kidolgozása, szükséges dokumentációk elkészítése

·       munkautasítások kidolgozása

·       folyamatábrák elkészítése

·       részvétel fröccsöntési folyamat megvalósításában

·       gépek / gépsorok üzembe helyezésének irányítása, dokumentálása

·       munkafolyamat kidolgozása, dokumentálása, bevezetés irányítása

·       operátorok, gépkezelők képzésében való részvétel

·       karbantartási terv összeállítása a fröccsöntés területén

·       gépek, berendezések szabályszerű működtetésének koordinálása

Az álláshoz tartozó elvárások:

·       vegyész vagy gépészmérnöki végzettség

·       fröccsöntő mérnökként szerzett 15 év tapasztalat

·       fröccsöntő folyamatok ismerete

·       felhasználói szintű számítógépes ismeret

·       önálló, pontos, precíz munkavégzés

·       magabiztos, határozott személyiség

·       problémamegoldó képesség

·       csapatmunkában való részvétel

Előnyt jelent:

·       angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

·      szakmai fejlődési lehetőség egy modern high tech vállalatnál

·      kiemelkedő kereseti lehetőség

·      megbízható, hosszú távú munkavégzési lehetőség

Munkavégzés helye: Szada, Ipari Park út 24.

Kategória:

Gyártás / Termelés / Mérnök

Munkavégzés helye:

Szada (Pest megye)

Idegen nyelvtudás: Angol
Nyelvtudás szintje: Középfok
Beosztás: Beosztott
Releváns munkatapasztalat: 3 és 5 év között
Minimális képzettség: Főiskolai végzettség
Vezetői engedély igen