Főoldal          Állások          Munkaadóknak          Támogatóinknak          Ügyfélszolgálat
Bejelentkezés          Regisztráció

Fuvarszervező

HTNS Hungary Kft.
Hirdetés azonosító:5213

A HTNS Hungary Kft. állást ajánl Fuvarszervező pozícióba, komáromi munkavégzésre.

Főbb feladatok:

  1. Nemzetközi árufuvarozás szervezése, kamionok irányítása
  2. Szállítással kapcsolatos számítógépes adatnyilvántartás
  3. Kapcsolattartás a megbízókkal és alvállalkozó partnerekkel
  4.         Egyéb napi szintű adminisztratív, nyilvántartási, ellenőrzési tevékenységek

Előnyt jelent:

  1. ·        azonnali kezdés
  2. ·       fuvarszervezésben szerzett tapasztalat
  3. ·        Komáromi és környéki lakhely
  4. ·        társalgási szintű angol szóban és írásban

Fizetési igényét és angol nyelvű önéletrajzát „Fuvarszervezői állás” tárggyal kérem küldje el a: granity@htns.com e-mail címre.

Várjuk jelentkezését!

Kategória:

Szállítás / Logisztika

Munkavégzés helye:

Komárom (Komárom-Esztergom megye)

Idegen nyelvtudás: Angol
Nyelvtudás szintje: Alapfok
Beosztás: Beosztott
Releváns munkatapasztalat: Kevesebb mint 1 év
Minimális képzettség: Szakközépiskola