Főoldal          Állások          Munkaadóknak          Támogatóinknak          Ügyfélszolgálat
Bejelentkezés          Regisztráció

Gépbeállító és operátor műanyag fröccsöntésben

Sang-a Frontec Eu Kft.
Hirdetés azonosító:5275

Elektromos autóipari műanyag terméket gyártó cég munkatársakat keres az alábbi pozícióba:

Fröccsöntő gépbeállító és operátor

 Főbb feladatok:

·       műanyag fröccsöntő gépek technológiai paramétereinek beállítása, optimalizálása

·       gépek, gépindítások felügyelete

·       gépbeállítások, szerszámcserék lebonyolítása

·       folyamatos termelés fenntartása

·       fellépő hibák elhárítása, karbantartások elvégzése

·       gépkezelői feladatok elvégzése

 Az álláshoz tartozó elvárások:

·       középfokú végzettség

·       műanyag fröccsöntési technológia ismerete

·       önálló, pontos, precíz munkavégzés

·       többműszakos munkarend vállalása

 Előnyt jelent:

·       gépészmérnöki, fröccstechnológusi vagy fröccsöntő OKJ végzettség

·       legalább 1-3 év tapasztalat műanyag fröccsöntő területen

·       angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

·      szakmai fejlődési lehetőség egy modern high tech vállalatnál

·      versenyképes kereseti lehetőség

·      teljes munkaidő

·      bejelentett munkaviszony

·      megbízható, hosszú távú munkavégzési lehetőség

·      munkakörhöz tartozó munkaruha biztosítása

Munkavégzés helye: Szada, Ipari Park út 24.

Várjuk jelentkezését a hrsangakft@gmail.com e-mail címre!

Kategória:

Gyártás / Termelés / Mérnök

Munkavégzés helye:

Szada (Pest megye)

Beosztás: Beosztott
Releváns munkatapasztalat: 1 év
Minimális képzettség: Szakmunkás képző