Főoldal          Állások          Munkaadóknak          Támogatóinknak          Ügyfélszolgálat
Bejelentkezés          Regisztráció

Gépbeállító

Work Force Hungary
:Lejárt
Hirdetés azonosító:5181

Feladatok:

·        Gépek üzemvitelének biztosítása, javítása és karbantartása, műszaki események dokumentálása

·        Beállítások és szerszámcserék biztosítása, próbák végzése

Elvárások:

·        Releváns szakmunkás vagy OKJ végzettség

·        Automata gyártógép üzemeltetésben szerzett legalább 1 éves tapasztalat

·        Önállóság, problémamegoldó készség

Előny:

·        FANUC ismeret, elvégzett Pneumatika tanfolyam

·        Azonnali munkakezdés

Amit kínálunk:

·        Munkarend: 3/2 műszakos munkavégzés heti váltásban

·        Munkavégzés helye: Sóskút Ipari Park (Budapestről Etele térről induló BKK járattal)

·        Szállást a munkalehetőséghez nem biztosítunk

·        Műszak és túlóra pótlékok

·        Jelenléti bónusz

·        Munkába járás támogatása (100% bérlettámogatás)

·        Cafeteria juttatás SZÉP kártyára

·        Rendszeres egészségügyi szűrések

Fényképes önéletrajzzal:  takacs.andras@work-force.hu címen

További részletekért hívj bátran: 0620/771-7783

Kategória:

Fizikai munka / Segédmunka

Munkavégzés helye:

Pest megye

Idegen nyelvtudás: Nem szükséges
Nyelvtudás szintje: Nem szükséges
Beosztás: Beosztott
Releváns munkatapasztalat: 1 év
Minimális képzettség: Szakmunkás képző