Főoldal          Állások          Munkaadóknak          Támogatóinknak          Ügyfélszolgálat
Bejelentkezés          Regisztráció

Gépbeállító

OPUS
Hirdetés azonosító:6515

Veszprémi gyártó partnerünk részére keresünk gépbeállító lakatos munkatársakat, kettő műszakba.

Feladatok:

  • Présgépek beállítása
  • gépek egyszerűbb szervizelése,
  • komolyabb probléma esetén a szerviz csapat értesítése,
  • gyártott termékek módosulása esetén a szerszámok cseréje

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség
  • 1-2 év szakmai tapasztalat
  • Műszaki rajz olvasásban szerzett jártasság
  • Számítógépes ismeretek

Közvetítési engedély szám:         FE/12/2033-2-2017

Kölcsönzési engedély szám:        FE/12/587-2/2017

Jelentkezni és érdeklődni a +36-70/610-0064- es telefonszámon illetve az irodavp@opuswork.eu címen.

Kategória:

Szakmunka

Munkavégzés helye:

Veszprém (Veszprém megye)

Gépbeállító állás mentése