Főoldal          Állások          Munkaadóknak          Támogatóinknak          Ügyfélszolgálat
Bejelentkezés          Regisztráció

Gépészmérnök

OPUS
Hirdetés azonosító:6694

Veszprémi egyedi gépgyártással, automatizálással foglalkozó partnerünk részére keresünk tervezésben jártas gépészmérnök vagy villamosmérnök hallgatókat.

ELVÁRÁSOK:

  • Nappali tagozatos aktív vagy passzív hallgatói jogviszony
  • Gépészmérnök, vagy villamosmérnök tanulmányok
  • Gépészeti ismeretek
  • Tervező program ismerete pl.: AutoCAD, Inventor
  • Heti min. 2-3 munkanap vállalása

FELADATOK:

  • Egyedi termékek, berendezések gépészeti tervezése
  • Közvetlen részvétel a gyártási folyamatban
  • Dokumentációk elkészítése

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Tanulmányok befejezésével főállású munkalehetőség
  • Versenyképes jövedelem

Jelentkezni és érdeklődni a +36-70/323-0001- es telefonszámon vagy az irodavp@opuswork.eu e-mail címen lehet.

Kategória:

Diákmunka

Munkavégzés helye:

Veszprém (Veszprém megye)

Gépészmérnök állás mentése