Főoldal          Állások          Munkaadóknak          Támogatóinknak          Ügyfélszolgálat
Bejelentkezés          Regisztráció

Gépkezelő, gyári munka

Rewardent Zrt,
Hirdetés azonosító:5289

Keszthelyi telephelyű üzem műszaki beállítottságú férfi munkaerőt keres gépkezelői feladatkörbe. Az egy műszakos munkarend mellett alkalmanként több műszakos munkarend is előfordulhat.

Napi feladatok: extrúder-, és csomagológép kezelése

Előny: határozott fellépés, önálló munkavégzés

Elvárt min. végzettség: 8 általános

A munkakör nyelvtudást, szakmai tapasztalatot nem igényel

Betanulást biztosítunk

Munkakezdés: azonnal

Jelentkezés kizárólag fényképes önéletrajzzal lehetséges az alábbi e-mail címen: rewardent.keszthely@gmail.com

Kategória:

Gyártás / Termelés / Mérnök

Munkavégzés helye:

Keszthely (Zala megye)

Releváns munkatapasztalat: Tapasztalat nem szükséges
Minimális képzettség: Általános iskola