Főoldal          Állások          Munkaadóknak          Támogatóinknak          Ügyfélszolgálat
Bejelentkezés          Regisztráció

Gépkezelő operátor

Viapan Dologidő Kft.
Hirdetés azonosító:5964

Budapestre, a XXI. kerületbe partnerünkhöz betanított gépkezelőket keresünk akár azonnali munkakezdéssel!

Feladatok:

Az üzemben lévő gépek folyamatos ellátása anyagokkal, az elkészült árukötegek asztalra rakása, a gép utasításainak követése. Az új tételek ellenőrzése, mérése és szükség esetén a gépek beállítása. A félkész és késztermék minőségének folyamatos figyelemmel kísérése, valamint az ellenőrzések elvégzése, ellenőrzési listák kitöltése.

A munkakör betöltéséhez szükséges:

8 általános iskolai végzettség

Munkarend:

12 órás munkavégzés: 06:00-18:00, 18:00-06:00

étkezési szünet és kisebb szünetek

Amit kínálunk:

alapbér: bruttó 1470 ft/ óra

műszakpótlék, túlórapótlék és utazási támogatás

próbaidő letelte után cafeteria és albérlet támogatás

céges kávé biléta

bejelentett, határozatlan idejű munkaviszony

munkavédelmi cipő és munkaruha biztosítása

A munkavégzés helye:

Budapest, XXI. kerület

Egyéb információ:

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette az érdeklődését, jelentkezzen a 06122@dologido.hrszoftver.hu címre.

Kérdés esetén hívja a 06-20/428 2604-es telefonszámot, vagy személyesen is érdeklődhet a Budapest, Pauler utca 18. szám alatti irodánkban.

Kategória:

Fizikai munka / Segédmunka

Munkavégzés helye:

Budapest

Idegen nyelvtudás: Nem szükséges
Nyelvtudás szintje: Alapfok
Beosztás: Betanított munkás
Releváns munkatapasztalat: Kevesebb mint 1 év
Minimális képzettség: Általános iskola
Vezetői engedély igen

Gépkezelő operátor állás mentése