Bejelentkezés          Regisztráció

Gépkezelő

Work Force kft.
:Lejárt
Hirdetés azonosító:7487

Gépkezelőket keresünk székesfehérvári parnercégünkhöz!

Milyen feladatok várnak a leendő kollégára?

  • a munka elvégzése közben használt gépek ellenőrzése, a működése közben kinyert információk adminisztrálása
  • termék minőségének biztosítása a gyártás közben mérőeszközök segítségével (dokumentálás)
  • munkalap utasításai szerinti munkavégzés

Melyek az álláshoz tartozó elvárások?

  • fejlődni akarás
  • megbízható, precíz, pontos munkavégzés
  • minimum 8 általános iskolai végzettséged legyen

Mit kínálunk?

  • családias munkakör
  • kis létszámú cég
  • béren kívüli juttatások
  • 2 műszakos munkarend
  • kiszámítható munkaidő
  • rugalmasság
  • hosszútávú munkalehetőség

Előny

  • ha van tapasztalatod alkatrészgyártásban és gépi forgácsolásban

Gépkezelő(7487) - Székesfehérvár - állás további részletei

Kategória: Gyártás / Termelés / Mérnök
Munkavégzés helye: Székesfehérvár (Fejér megye)
Idegen nyelvtudás: Nem szükséges
Nyelvtudás szintje: Nem szükséges
Beosztás: Betanított munkás
Releváns munkatapasztalat: Tapasztalat nem szükséges
Minimális képzettség: Általános iskola
Vezetői engedély nem