Főoldal          Állások          Munkaadóknak          Támogatóinknak          Ügyfélszolgálat
Bejelentkezés          Regisztráció

Gépkocsivezető - karbantartó

Pápai Polgármesteri Hivatal
:Lejárt
Hirdetés azonosító:5850

A munkaviszony időtartama: határozatlan idejű munkaviszony.

Foglalkoztatás jellege: teljes munkaidő.

A munkavégzés helye: 8500 Pápa, Fő u. 5.

A munkakörhöz tartozó főbb tevékenységi körök:

A Polgármesteri Hivatal tulajdonában lévő gépkocsik vezetése, emellett a Hivatal épületének működtetésével és karbantartásával kapcsolatos feladatok ellátása.

Jogállás, munkabér és juttatások:

a jogállásra, a munkabér megállapítására és a juttatásokra a munka törvénykönyvéről szóló 2012. évi I. törvény, valamint a Pápai Polgármesteri Hivatalnak a munkaviszonyban foglalkoztatott munkavállalók munkarendjéről, a munkavégzésükkel összefüggő egyes szabályokról és egyes juttatásokról szóló rendelkezései az irányadók.

Pályázati feltételek:

  • magyar állampolgárság,
  • cselekvőképesség,
  • büntetlen előélet,
  • B kategóriás jogosítvány
  • középfokú szakképzettség,

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

  • épületkarbantartás területén szerzett tapasztalat,
  • szerelési tevékenységekben szerzett tapasztalat,

Elvárt kompetenciák:

  • megbízhatóság,
  • precíz, önálló, felelősségteljes munkavégzés,
  • teherbírás, stressz-tűrő képesség.

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

  • képzettséget tanúsító okirat(ok) másolata,
  • 3 hónapnál nem régebbi hatósági erkölcsi bizonyítvány,
  • nyilatkozat arról, hogy benyújtott pályázatát és a személyes adatait a pályázati eljárásban résztvevők megismerhetik.

A munkakör betölthetőségének időpontja:

A munkakör a pályázatok elbírálását követően azonnal betölthető.

 A pályázat benyújtásának határideje:

2021. augusztus 6.

A munkakörrel kapcsolatosan további információt dr. Benkő Krisztina önkormányzati és szervezési osztályvezető nyújt, a 89/515-060 vagy a 70/320-0908 telefonszámon.

 A pályázat benyújtásának módja:

  • Postai úton, a pályázatnak dr. Nagy Krisztina jegyzőnek címezve a Pápai Polgármesteri Hivatal címére történő megküldésével (8500 Pápa, Fő utca 5.). Kérjük a borítékon a „Pályázat gépkocsivezető-karbantartó munkakör betöltésére” megjelölést feltüntetni.
  • Személyesen a Pápai Polgármesteri Hivatal Önkormányzati és Szervezési Osztályán (8500 Pápa, Fő utca 5.)

A pályázati eljárás, a pályázat elbírálásának módja, rendje:

a benyújtási határidő lejártát követően a munkáltatói jogkör gyakorlója dönt a benyújtott, a kiírásban szereplő feltételeknek megfelelő pályázatokról.

A pályázat elbírálásának határideje: 2021. augusztus 17.

A munkáltatóval kapcsolatban további információt a www.papa.hu honlapon szerezhet.

Kategória:

Javítás / Karbantartás / Üzemeltetés

Munkavégzés helye:

Pápa (Veszprém megye)

Idegen nyelvtudás: Nem szükséges
Nyelvtudás szintje: Nem szükséges
Beosztás: Beosztott
Releváns munkatapasztalat: 2 év
Minimális képzettség: Szakközépiskola
Vezetői engedély igen

Gépkocsivezető - karbantartó állás mentése