Ingyenes hirdetésfeladás
Főoldal          Állások          Munkaadóknak
Bejelentkezés          Regisztráció

Gépmester

Plasticom Invest Kft
Hirdetés azonosító:4576

Dinamikusan fejlődő X.kerületi műanyag csomagolóanyag és fólia extrudáló üzemünkbe szakképzett gépmestert keresünk.

Feladatok:
-gépbeállítás, gépek felügyelete, folyamatos anyagellátása
-az elkészült tekercsek kezelése
-szerszámok cseréje, tisztítása és ezek karbantartása.
-minőségi követelmények szerinti gyártás.
-zökkenőmentes termelési folyamatok biztosítása.

Akit keresünk:
-műszaki szakmunkás végzettség vagy minimum középfokú végzettség
-munkájára igényes, precíz
-terhelhető, jó állóképességű
-hibák gyors felismerése és kezelése, megoldása
-idegen nyelv ismerete nem szükséges a munkához.

Amit kínálunk:
-bejelentett hosszútávú munka, versenyképes bér
-munkába járás költségtérítése vagy bérlettérítés.
-előrelépési lehetőség műszakvezető gépmesterré, üzemvezető helyettessé.

Előnyt jelent:
-hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat (1-3 év)
-targonca vezetői jogosítvány

plasticom8@gmail.com

+36704237340

Kategória:

Gyártás / Termelés / Mérnök

Munkavégzés helye:

Budapest

Idegen nyelvtudás: Nem szükséges
Nyelvtudás szintje: Nem szükséges
Beosztás: Beosztott
Releváns munkatapasztalat: 2 év
Minimális képzettség: Szakmunkás képző
Vezetői engedély nem