Főoldal          Állások          Munkaadóknak          Támogatóinknak          Ügyfélszolgálat
Bejelentkezés          Regisztráció

Gondnok házaspár

Szent Mihály major
Hirdetés azonosító:5572

Fejér megyében Vál község mellett, a Szent Mihály majorba, az itt lévő lelkigyakorlatos házba keresünk megbízható, nem dohányzó, keresztény, leinformálható házaspárt házvezetői és gondnoki feladatok elvégzésére 55 éves korig. Lakhatás megoldható egy önálló 50m2(2 szoba,nappali) lakásban.

Feladatok:

házvezetői: vendéglátás(nem kell főzni), takarítás, mosás, vasalás, kerti munkák, állatok(baromfi) gondozása

gondnoki: kerti(fizikai) szerelési, javítási munkák, favágás, fűtés, állatok gondozása

Biztosítunk:

hosszútávú bejelentett biztos munkát, heti 2 szabadnapot, családias légkört gyönyörű környezetben, egyéb juttatásokat

Fényképes önéletrajzokat bérigény megadásával május 15.-ig várjuk az alábbi email címre: titkarsag.1993@gmail.com

Tel: hétköznap 8-12 06205392266 estefelé 06204458717

Kategória:

Egyéb

Munkavégzés helye:

Vál (Fejér megye)

Idegen nyelvtudás: Nem szükséges
Nyelvtudás szintje: Nem szükséges
Beosztás: Egyéb
Releváns munkatapasztalat: Tapasztalat nem szükséges
Minimális képzettség: Szakközépiskola
Vezetői engedély igen