Ingyenes hirdetésfeladás
Főoldal          Állások          Munkaadóknak
Bejelentkezés          Regisztráció

Grafikus designer

Blachere Illumination Hungary Kft.
Hirdetés azonosító:3331

Munkakör leírása:

  • Online és offline grafikai anyagok készítése, szerkesztése
  • Céges Magazin és más kiadványok tördelése, kreatívok készítése
  • Hirdetések, promóciós anyagok elkészítése
  • Termékfotózás, épületfotózás, retusálás
  • Látványtervezés, fénydekorációs motívum tervezés - fénydekorációs projektekhez

Elvárások a pályázótól:

  • Szakirányú végzettség vagy releváns, min. 3 éves tapasztalat a területen
  • Adobe termékcsalád magabiztos gyakorlati használata (Photoshop, Illustrator, InDesign, animációkhoz After Effects-ben való jártasság)
  • Kiadványszerkesztési és reklámgrafikai tapasztalat
  • Online felületek ismerete és gyakorlatias használata
  • Nyomdai munkálatok, alapanyagok, kivitelezési lehetőségek széles körű ismerete
  • A vállalat arculati szabályai szerint történő önálló munkavégzés
  • Kreativitás, rugalmasság

A cég ajánlja:

  • Versenyképes, stabil jövedelem, cafeteria juttatás
  • Innovatív és professzionális munkakörnyezetben való munkavégzés
  • Céges laptop, mobiltelefon
  • Folyamatos fejlődési lehetőség (külföldi és hazai képzések)
  • Hosszú távú együttműködés
  • Befogadó, barátságos és jó humorú kollégák

Kategória:

Egyéb

Munkavégzés helye:

Pest megye

Idegen nyelvtudás: Angol
Nyelvtudás szintje: Tárgyalási szint
Beosztás: Beosztott
Releváns munkatapasztalat: 3 és 5 év között

Állás mentése

Kövessen minket:
Facebook Twitter RSS