Ingyenes hirdetésfeladás
Főoldal          Állások          Munkaadóknak
Bejelentkezés          Regisztráció

Hajó és autószerelő

HOF-FER Investor Kft
Hirdetés azonosító:4644

Új kollégánkat keressük Abádszalók vonzáskörzetében, aki autó és hajószerelési tapasztalattal rendelkezik, munkájára és környezetére igényes. Ha nincs tapasztalatod a hajók terén hozzáértő kollégánk megtanít az alapok elsajátítására.

Főbb feladatok: saját gépjárműveink karbantartása, hajószerelés, szervizelés

Bérezés: megegyezés szerint

Kezdés lehet akár azonnal is (ahogy neked kényelmes)

Elvárásaink: pontos, precíz munkavégzés ez fontos.

Munkavégzés helye: Abádszalók, Abádi Kikötő

Érdeklődni 06-30/924-4015

Kategória:

Egyéb

Munkavégzés helye:

Jász-Nagykun-Szolnok megye

Idegen nyelvtudás: Nem szükséges
Nyelvtudás szintje: Nem szükséges
Beosztás: Beosztott
Releváns munkatapasztalat: 1 év
Minimális képzettség: Szakiskola
Vezetői engedély igen