Főoldal          Állások          Munkaadóknak          Támogatóinknak          Ügyfélszolgálat
Bejelentkezés          Regisztráció

Hegesztő és Lakatos / Szerkezetlakatos

Power Irradiant Kft
Hirdetés azonosító:4849

A Power Irradiant Kft. korszerű vállalatirányítási szemlélettel, hatékony projektmenedzsmenttel, jelentős (közel 100 fő!) saját kivitelezői állományú kapacitással, képzett és tapasztalt szakembergárdával vállal különféle villamosipari kivitelezői megbízásokat.

Piaci részesedésünk növekedésének köszönhetően, valamint cégünk fejlesztéspolitikájának megvalósításaként fémipari tevékenységünket tervezzük továbbfejleszteni.

Szolnoki munkavégzéssel keressük új kollégánkat az alábbi pozícióba:

Hegesztő és Lakatos/ Szerkezetlakatos

Feladatok:

Hegesztési felületek előkészítése

Hegesztés utáni varratkörnyezet letisztítása

Amit kérünk:

·         Műszaki rajzolvasási ismeretek

·         „B „kategóriás jogosítvány

·         Kreatív gondolkodás, önálló, munkavégzés

Előnyként értékeljük:

·         Hegesztési ismeretek, gyakorlat

Mindezért kínálunk:

·         Kapcsolódó képzések anyagi támogatása

·         Szakmai fejlődési lehetőség

·         Támogató, emberközpontú vezetés

·         Jó, vidám munkahelyi légkör

·         Igény esetén díjmentes szállást biztosítunk.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette figyelmét, fényképes önéletrajzát, bérigény megjelöléssel az turi.petra@powerirradiant e- mail címre várjuk. Tel: 0670/4206386

Kategória:

Építőipar / Ingatlan

Munkavégzés helye:

Országos

Idegen nyelvtudás: Nem szükséges
Nyelvtudás szintje: Nem szükséges
Beosztás: Szakképzett munkás
Releváns munkatapasztalat: 2 év
Minimális képzettség: Szakmunkás képző
Vezetői engedély igen