Főoldal          Állások          Munkaadóknak          Támogatóinknak          Ügyfélszolgálat
Bejelentkezés          Regisztráció

Hegesztő

OPUS
:Lejárt
Hirdetés azonosító:6932

20 éves múlttal rendelkező, villamos berendezések karbantartásával és javításával foglalkozó partnerünk Bugyi községben található üzemébe keresünk pályakezdő vagy tapasztalattal rendelkező kollégákat hegesztői pozícióba.

Amit kínálunk:

  • Heti 5 napos 8 órás munkavégzés (hétfőtől péntekig)
  • Stabil megrendelői háttér
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Családias munkahelyi légkör
  • Korrekt bérezés
  • Fejlődési lehetőség

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség
  • B kategóriás jogosítvány
  • Szakmai tapasztalat (min. 1 év)

Feladatok

  • Villamos gépek javításában, karbantartásában való részvétel

Közvetítési engedély szám:         FE/12/2033-2-2017

Kölcsönzési engedély szám:        FE/12/587-2/2017

Jelentkezni és érdeklődni lehet +36-70/610-0064 telefonszámon vagy az irodavp@opuswork.eu email címen!

Kategória:

Szakmunka

Munkavégzés helye:

Bugyi (Pest megye)

Hegesztő állás mentése