Főoldal          Állások          Munkaadóknak          Támogatóinknak          Ügyfélszolgálat
Bejelentkezés          Regisztráció

Hibakereső technikus / műszerész

A&A Trading Kft.
Hirdetés azonosító:5541

Saját állományba keresünk Hibakereső Technikust, 3 műszakos munkarendbe, azonnali kezdéssel

Feladatok:

  • Mérések, tesztek elvégzése
  • Hibás áramkörök vizuális felismerése, ellenőrzése és elemzése a termékeken
  • Az analízis során feltárt hibák javítása az előírások szerint

Elvárások:

  • Elektronikai vagy automatizálási területen szerzett technikusi végzettség (Elektronikai műszerész/technikus, híradásipari műszerész/technikus végzettség)
  • Analóg és digitális elektronikai alkatrészek, elektromos áramkörök és műszerek alapos ismerete
  • Kapcsolási rajz olvasása (villamos rajzjelek ismerete)
  • Villamos méréstechnikai ismeretek, termék diagnosztikai ismeretek
  • Alapfokú számítógép kezelési ismeretek
  • Szakmai tapasztalat áramkörök tesztelésében, illetve készülékek alkatrész szintű javításában előnyt jelent, de nem feltétel
  • Műszakos munkarend vállalása

Amit kínálunk:

  • Teljesítmény bónusz, jelenléti prémium
  • Fejlődési- és karrierlehetőség
  • Stabil és hosszútávú munkalehetőség egy biztos alapokon álló, vállalatnál

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal lehetséges, a pozíció feétűntetésével az agnes.molnar@jobbazis.com email címen.

Kategória:

Gyártás / Termelés / Mérnök

Munkavégzés helye:

Fejér megye

Idegen nyelvtudás: Nem szükséges
Nyelvtudás szintje: Nem szükséges
Beosztás: Beosztott
Releváns munkatapasztalat: 3 és 5 év között
Minimális képzettség: Egyéb
Vezetői engedély nem