Ingyenes hirdetésfeladás
Főoldal          Állások          Munkaadóknak
Bejelentkezés          Regisztráció

Hotel karbantartó

Barcelo Hotel
Hirdetés azonosító:3972

Leendő munkatárs feladatai:

  • Elsődleges feladat az azonnali és mindenkori kárenyhítés, kisebb meghibásodások elhárítása
  • Épületgépészeti berendezések üzemeltetése, általános karbantartása és javítása (kazánok, légkezelők, sprinkler, szigetelések ellenőrzése stb.)
  • Gépek ellenőrzése, műszaki berendezések felügyelete (hűtők, Fan-coil, papírzsugorító)
  • Mérők időszakos leolvasása, mért adatok rögzítése adatbázisban
  • Műszaki és szakipari jellegű javítások elvégzése: ajtószerelés, zárcserék, elektromos szerelések, széf beállítások
  • Vendégigényekből eredő műszaki feladatok ellátása
  • Anyagmozgatás (kiszolgálni és segíteni a társrészlegeket)
  • A külső vállalkozók karbantartási munkáinak ellenőrzése
  • Épület kulcsainak kezelése és ismerete

Amit elvárunk:

  • Munkavégzése során a munka- és balesetvédelmi, tűzrendészeti előírások alapos betartása
  • Fizikai és egészségügyi alkalmasság
  • Épületfelügyeleti program ismerete (betanítással)
  • MS Office programok (Word, Excel) ismerete
  • Büntetlen előélet
  • Rendszerező, átlátó képesség, önálló, problémamegoldó munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Azonnali munkakezdés
  • Versenyképes bejelentett bérezés (nettó 300. 000 Ft hó 3. napján történő kifizetéssel)
  • Hosszútávú munkalehetőség (3 hónap próbaidővel), stabil háttér
  • Céges mobiltelefon használat, próbaidő után munkaruha
  • Személyzeti étkeztetés (napi két alkalommal)
  • Kellemes környezet
  • Váltott (A-B hét) munkahét-beosztás
  • 8 órás munkaidő

Előnyt jelent:

  • Gépészeti, műszaki, villamossági vagy elektronikai végzettség
  • Hasonló területen szerzett jártasság (1-3 év munkatapasztalat)
  • „B” kategóriás jogosítvány

Munkavégzés helye: Budapest, VI. kerület

Jelentkezés:       Önéletrajz benyújtásával: budapest.ttss@barcelo.com

Illetékes: Tarr Kornél műszaki igazgató +36 30 491 9576

Kategória:

Javítás / Karbantartás / Üzemeltetés

Munkavégzés helye:

Budapest

Idegen nyelvtudás: Nem szükséges
Nyelvtudás szintje: Nem szükséges
Beosztás: Beosztott
Releváns munkatapasztalat: 1 év
Minimális képzettség: Szakiskola
Vezetői engedély igen