Főoldal          Állások          Munkaadóknak          Támogatóinknak          Ügyfélszolgálat
Bejelentkezés          Regisztráció

HR és munkaügyi asszisztens

Service Flow
Hirdetés azonosító:6436

Minőségi borokkal foglalkozó partnerünkhöz keresünk HR és munkaügyi asszisztenst!

Ha a rozét, fehéret vagy akár a vörös bort szereted, nálunk a helyed!

Feladatok:

  • Napi kapcsolatod lesz a kollégákkal, munkaügyi adminisztrációhoz kapcsolódó kérdésekben segíted őket
  • Az új kollégák beléptetésével kapcsolatos feladatok elvégzése
  • Bérváltozások, a szabadságok, a betegszabadságok, a táppénz, és az egyéb bérügyek ügyintézése
  • Munkaszerződések, és a munkajogi dokumentumok elkészítése
  • Bérszámfejtés, bérkönyvelés rendszeres elkészítése, külsős bérszámfejtő partnerekkel való kapcsolattartás.
  • Integrált HR rendszer segíti majd mindennapjaid, ezzel minimálisra csökkentve a manuális munkák számát. Célunk a digitalizálás és ennek továbbfejlesztésében számítunk rád.

Elvárások:

  • Légy kedves és segítőkész, hiszen napi szintű kapcsolatod lesz a munkatársakkal.
  • Munka és társadalombiztosítási jog ismerettel rendelkezz
  • Társadalombiztosítási szakképesítés
  • Alapfokú angol nyelvtudás
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit ajánlunk:

  • Szakmai projekteken való részvétel
  • Hibrid módon dolgozunk, irodában és otthonról egyaránt.
  • Korrekt bérezés, eredményeidhez kötött bónusz, céges telefon és laptop
  • Csapatunk segítőkész, betanítás adott
  • Születési napi szabadság
  • Ingyenes nyaralási lehetőség, kedvezményes borvásárlás
  • A céges bulik mellett Borsuli kóstolók is várnak.
  • Kiemelkedő bérezési lehetőség

  • 1112. Budapest, Kőérberki út 36 (Kelenföldről 15 perc busszal).

Kategória:

HR / Emberi erőforrás / Munkaügy

Munkavégzés helye:

Budapest

Idegen nyelvtudás: Angol
Nyelvtudás szintje: Alapfok
Beosztás: Beosztott
Releváns munkatapasztalat: 1 év
Minimális képzettség: Szakközépiskola

HR és munkaügyi asszisztens állás mentése