Főoldal          Állások          Munkaadóknak          Támogatóinknak          Ügyfélszolgálat
Bejelentkezés          Regisztráció

HR projektvezető

OPUS
Hirdetés azonosító:6534

Veszprémi humánerőforrás szolgáltató cégként keressük munkájára igényes, precíz, önállóan dolgozni tudó kollégánkat HR projektvezető pozícióba.

Feladatok:

  • Munkavállalók toborzása, kiválasztása
  • Szerződések elkészítése
  • Nyilvántartások vezetése
  • Jelentkezések kezelése
  • Be- és kiléptetéssel kapcsolatos munkaügyi adminisztráció támogatása
  • Az iroda munkájának napi szinten történő aktív támogatása

Elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség
  • Veszprém vagy környéki lakhely
  • MS Office magabiztos ismerete, gyakorlati alkalmazása
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • Jó problémamegoldó és szervező készség

Előnyök:

  • Szakirányú végzettség
  • HR területen szerzett szakmai tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú, megbízható munkalehetőség
  • Céges telefon, laptop
  • Lendületes és szakmailag sokrétű munkakör
  • Versenyképes fizetés
  • Iroda környezet

Érdeklődni a +36-70-610-0064-es telefonszámon illetve jelentkezni fényképes önéletrajzzal az irodavp@opuswork.eu  e-mail címen lehet.

Kategória:

HR / Emberi erőforrás / Munkaügy

Munkavégzés helye:

Veszprém (Veszprém megye)

HR projektvezető állás mentése