Ingyenes hirdetésfeladás
Főoldal          Állások          Munkaadóknak
Bejelentkezés          Regisztráció

HR-személyzeti munkatárs

MASCO Kft.
MASCO Kft.
Hirdetés azonosító:4721

Magyarország egyik legnagyobb biztonságtechnikai és kapuautomatikai nagykereskedelemmel és kiskereskedelemmel foglalkozó, 28 éve működő folyamatosan fejlődő, 100%-ban magyar tulajdonú cége vagyunk.

HR / Személyzeti munkatárs

Főbb feladatok, munkák:

·         Álláshírdetések feladása

·         Személyzet-felvételi folyamatokban részvétel

·         Jelentkezők -kilépők papírjainak rendezése

·         Szerződések aláíratása

·         Felvett emberek posztrahelyezése

·         Munkatársak képzésének szervezése

·         Munkaköri leírások naprakészen tartása és betartatása, ellenőrzése

·         Személyzeti dossziék naprakészen tartása

·         Szervezési tábla frissítése

·         Jelenléti ívek kifüggesztése, adatok begyűjtése

·         Szabadságok, megszervezése, nyilvántartása

Az álláshoz tartozó elvárások:

·         Minimum középfokú végzettség (Érettségi)

·         Felhasználói szintű számítógépes ismeretek – Excel és Word magabiztos ismerete

·         Kiváló kommunikációs képesség

·         Erős és határozott jellem, kulturált megjelenés

·         Pozitív hozzáállás az emberekhez, munkához

·         Tolerancia, udvariasság, tisztelet, szorgalom

Amit kínálunk:

·         Stabilitás, kiszámíthatóság, biztonság

·         Teljes körű betanítás (munkafolyamatokat pontos elméleti és gyakorlati betanítása)

·         Irodai infrastruktúra használat

·         Kellemes munkahelyi légkör

·         Képzési támogatás

Munkavégzés helye: 1130 Reitter Ferenc utca 166.

Jelentkezni fényképes önéletrajz megadásával lehetséges az alábbi

e-mail címen: allas@masco.hu

Kategória:

Adminisztráció / Irodai munka

Munkavégzés helye:

Budapest

Idegen nyelvtudás: Nem szükséges
Nyelvtudás szintje: Nem szükséges
Beosztás: Középvezető
Releváns munkatapasztalat: 1 év
Minimális képzettség: Szakközépiskola
Vezetői engedély nem