Ingyenes hirdetésfeladás
Főoldal          Állások          Munkaadóknak
Bejelentkezés          Regisztráció

HR vezető

Arus Metalltechnik Kft
Hirdetés azonosító:3735

Munkaerő-kölcsönzéssel foglalkozó cég keres munkatársat az alábbi munkakörbe:

HR vezető

Feladatok:

  • A HR terület irányítása, a végzett tevékenységek koordinálása és ellenőrzése.
  • A munkaerő toborzás, kiválasztás folyamatának szervezése és irányítása.
  • Szakmai képzések tervezése, szervezése, a lebonyolításának koordinálása.
  • A bérrendszer kidolgozása, működtetése, a bértervezéssel és fejlesztéssel kapcsolatos feladatok ellátása, HR controlling
  • Aktív kapcsolattartás a képző intézményekkel és a munkaügyi szervekkel.
  • Munkajogi kérdések, ügyek kezelése.

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Releváns pozícióban szerzett 3-5 éves tapasztalat
  • Toborzási, kiválasztási metodológiák ismerete
  • Naprakész munkajogi ismeretek
  • Problémamegoldó, proaktív személyiség
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeretek (Outlook, Excel, Word)
  • Jó szervező és elemző készség

Előnyt jelent:

  • Bel-, és/vagy külföldi munkaerő-kölcsönzésben, szerzett tapasztalat
  • Német nyelv ismeret

Munkavégzés helye:

4028 Debrecen,  Kassai út 27.1/2.

Kategória:

HR / Emberi erőforrás / Munkaügy

Munkavégzés helye:

Hajdú-Bihar megye

Idegen nyelvtudás: Német
Nyelvtudás szintje: Nem szükséges
Beosztás: Felsővezető
Releváns munkatapasztalat: 3 és 5 év között
Minimális képzettség: Egyetemi végzettség
Vezetői engedély igen