Ingyenes hirdetésfeladás
Főoldal          Állások          Munkaadóknak
Bejelentkezés          Regisztráció

Humán kineziológus, Fizikóterapeuta, Gyógytornász

Kovalenko Klinika
Hirdetés azonosító:4142

Humán kineziológus, Fizikóterapeuta/Gyógytornász munkakörbe keresünk:

  • önállóan dolgozni tudó,
  • új technikákat -visceralis, craniomandibularis,neuroszinkronizációs stb.-elsajátítani vágyó,
  • hosszú távú munka lehetőségét megbecsülő,
  • emberközpontú kollégát.

Kik vagyunk:

Több, mint 15 éves szakmai tapasztalattal, nemzetközi elismeréssel rendelkező cég vagyunk.

Számunkra a sok elégedett páciens a fontos, aki tovább viszi jó hírünket.

Legkorszerűbb kutatásokon alapuló, manuális módszereink hatékony, mellékhatásmentes és tartós javulást teszik lehetővé.

A prevenciót és beleszoktatást hirdetjük.

Hisszük, hogy csak elégedett munkatárs tud teljes körű, hatékony munkát végezni.

Munkatársainknak:

  • versenyképes ,elvégzett munkával arányos fizetést kínálunk,
  • hűség bónusszal,
  • évi továbbképzési lehetőségeket,
  • átlagnál hosszabb szabadságot.

Jelentkezni:

info@kovalenkoklinika.hu oldalon önéletrajzzal és rövid motivációs levéllel lehet!

Kategória:

Egészségügy / Betegápolás

Munkavégzés helye:

Budapest

Idegen nyelvtudás: Nem szükséges
Beosztás: Beosztott