Ingyenes hirdetésfeladás
Főoldal          Állások          Munkaadóknak
Bejelentkezés          Regisztráció

Húsüzemi munka Németországban

Zeitnah GmbH
Hirdetés azonosító:3821

Egyik nagymúltú, baromfihús félkész termékek előállításával foglalkozó partnercégünk számára keresünk akár azonnali kezdéssel munkavállalót.

A pozíció a különböző baromfi húsokból történő félkész termékek (roládok, sajttal-sonkával töltött húsok) előállítására fókuszál.

Az Ön feladatai:

  • Különböző félkész termékek előállítása az előre elkészített, feldolgozott termékekből, hozzávalókból és töltelékekből;
  • A termékek korrekt, előírásoknak megfelelő felhelyezése a szalagokra;
  • A felhasznált nyersanyagok folyamatos minőségi és mennyiségi ellenőrzése;
  • Az élelmiszeriparban szokásos higiéniai és munkavédelmi előírások alkalmazása;
  • A munkaterület tisztán és rendezetten tartása.

Az Ön profilja:

  • Ön már rendelkezik hasonló munkakörben szerzett tapasztalattal;
  • Ön ismeri és tudja alkalmazni, az élelmiszeriparban szokásos higiéniai előírásokat;
  • Önnek megfelel vagy állandó délelőttös (05:00-13:30), vagy állandó délutános műszakban (13:30-22:00) dolgozni. A műszakok nem váltakoznak hetente és a partnercég dönti el, hogy melyik munkavállaló melyik műszakba kerül beosztásra.

Amit kínálunk:

  • Német, teljes munkaidőben bejelentett munkaviszony;
  • Pontos és korrekt bérelszámolás az iGZ kollektív szerződés szerint bruttó 9,79 EUR/óra;
  • A munkavégzés helye: Delbrück, Németország;
  • Hosszú távú munkalehetőség egy konstruktív szervezeti klímával rendelkező vállalatnál, amely bizonyos idő után előszeretettel veszi át munkavallalóinkat a saját állományába;
  • Jól felszerelt szálláslehetőség kedvező áron.

Kategória:

Fizikai munka / Segédmunka

Munkavégzés helye:

Külföld

Idegen nyelvtudás: Nem szükséges
Nyelvtudás szintje: Nem szükséges
Beosztás: Betanított munkás
Releváns munkatapasztalat: Kevesebb mint 1 év
Minimális képzettség: Egyéb
Vezetői engedély nem