Főoldal          Állások          Munkaadóknak          Támogatóinknak          Ügyfélszolgálat
Bejelentkezés          Regisztráció

Húsüzemvezető helyettes

Szerencsi Mezőgazdasági Zrt.
Hirdetés azonosító:5320

A Szerencsi Mezőgazdasági Zártkörűen működő Részvénytársaság

Sertés és marha vágásból származó termékek feldolgozásával foglalkozó húsüzemébe a húsvertikumban jártas, környezetére és munkájára igényes, fegyelmet tartani tudó, kreatív, húsüzemi gépek, berendezések üzemeltetésében gyakorlattal rendelkező

Húsüzemvezető helyettes munkatársat keres.

8 órás munkaidőben történő foglalkoztatásra azonnali munkakezdéssel.

A leendő munkatárs munkáját a részvénytársaság abaújszántói húsüzemében végzi.

Főbb feladatok:

-       A húsüzemi munkavállalók (kb. 35 fő) összefogása, irányítása  és ellenőrzése,

-       kapcsolattartás a kereskedelmi irodával és a sertésteleppel,

-       a vágási folyamatok szervezése, irányítása.

-       a kiszállítandó áruk minőségének ellenőrzése, a legjobb minőség biztosítása

-       a minőségi kifogásokból eredő vevői reklamáció minimalizálása, megszüntetése

Az állás betöltéséhez tartozó elvárások:

-       Ideális pályázónk felsőfokú szakirányú végzettséggel rendelkező,

-       húsüzemi feladatokat kiválóan ismerő, szakember

-       aki beosztott vezetők és fizikai dolgozók munkájának szervezésére , irányítására és ellenőrzésére képes

-       Átlátja a húsüzemi termelés és értékesítés struktúráját

-       Stratégiai gondolkodásmód jellemzi, figyelme többirányú megosztására képes,

-       határozott fellépésű, terhelhető, jó kommunikációs készséggel rendelkezik.

Az állás betöltésénél elvárás:

-       húsüzemi termelés, termékelőállítás szakismerete

-       fegyelem megtartása és megkövetelése

-       „B” kategóriás vezetői engedély

-       feddhetetlen előélet

Amit ajánlunk:

-       Fehér módon való gazdálkodás, foglalkoztatás és javadalmazás, bejelentett munkaviszony

-       versenyképes fizetés: alap és havi jutalom

-       30 km-nél távolabbi állandó lakhely esetén szolgálati lakás

-       bizonyos feladatok esetén saját személygépkocsira NAV norma szerinti költségtérítés

Munkavégzés helye: Abaújszántó

A jelentkezéseket fényképes önéletrajzzal és fizetési igény megjelölésével az alábbi email címre várjuk: krajnyak.jozsef@szermgrt.hu

Kategória:

Egyéb

Munkavégzés helye:

Abaújszántó (Borsod-Abaúj-Zemplén megye)

Idegen nyelvtudás: Nem szükséges
Nyelvtudás szintje: Nem szükséges
Beosztás: Középvezető
Releváns munkatapasztalat: 3 és 5 év között
Minimális képzettség: Szakiskola
Vezetői engedély igen