Ingyenes hirdetésfeladás
Főoldal          Állások          Munkaadóknak
Bejelentkezés          Regisztráció

Időpontegyeztető hálózati ügyfélkapcsolati referens

Dologidő Kft.
Hirdetés azonosító:2814

Az energiaszektorban kiemelt piaci helyzetű Partnercégünk megbízásából keresünk munkatársat Időpontegyeztető hálózati ügyfélkapcsolati referens pozícióba!

A munkakörrel járó főbb feladatok:

  • telefonos időpont egyeztetés ügyfeleinkkel
  • szerelőkkel, regisztrált szerelőkkel kapcsolat tartás

  • szerelőink kapacitásainak figyelembe vételével munka ütemezések készítése heti tervek előállításával

Elvárások a jelentkezővel szemben:

  • középfokú végzettség
  • jó kommunikációs képesség és ügyfélközpontú szemlélet

  • felhasználói szintű számítógépes ismeret

  • előnyként tekintünk a következőre: SAP,ISU

Amit megbízónk kínál:

  • versenyképes bérezés és cafeteria
  • határozatlan idejű munkaszerződés

  • multinacionális vállalati háttér

  • munkaidő: 7:30-15:30

Munkavégzés helye:

  • Szekszárd

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérem, küldje el fényképes, magyar nyelvű szakmai önéletrajzát a karrier@dologido.hu e-mail címre.

Kollégánk ezt követően felveszi Önnel a kapcsolatot.

Kategória:

Adminisztráció / Irodai munka

Munkavégzés helye:

Tolna megye

Idegen nyelvtudás: Nem szükséges
Nyelvtudás szintje: Nem szükséges
Foglalkoztás módja: Alkalmazott
Beosztás: Beosztott
Releváns munkatapasztalat: Kevesebb mint 1 év
Minimális képzettség: Szakközépiskola
Vezetői engedély igen